GFZ-SMCJ51A
Active
Transient Voltage Suppressor Diode 51V 1500W SMC package for surge protection applications.
Manufacturer
Manufacturer Part #
GFZ-SMCJ51A
Provider
NanoVault Part #
NVT-113
Datasheet
Quantity Discount (%) Unit Price
Bulk Order
For quantities over 1,000, please contact sales for special pricing.
Available to Order
1000In Stock
Total
Can ship immediately from Lebanon​
Product Specifications
Voltage
51V
Maximum Current
1500A