> NCE80TD65BT
NCE80TD65BT
Active
N-Channel IGBT 650V 80A trench field-stop device designed for high-efficiency power conversion.
Manufacturer
NCE
Manufacturer Part #
NCE80TD65BT
Provider
NanoVault
NanoVault Part #
NVT-002
Datasheet
Download PDF
Quantity
Discount (%)
Unit Price
1 - 59
—
1,70
2.94 %
1,65
4.71 %
1,62
8.82 %
1,55
14.71 %
1,45
Bulk Order
For quantities over 1,000, please contact sales for special pricing.
Available to Order
773
In Stock
NCE80TD65BT quantity
Add to cart
Total
Can ship immediately from Lebanon
Product Specifications
Related Products
CRG75T65AK5
CRMicro
IGBT N-Type 75A 650V
Unit Price
Availablility
690
Add to Cart
JT075N65WED
JSMC
IGBT N-Type 75A 650V
Availablility
323
DXG60N65HSE
IGBT N-Type 60A 650V